Přidáno 15.10.2020

Dámské podzimní trendy pro rok 2020

 

Podzimní móda přinesla letos celou řadu zajímavých trendů. Velké zastoupení zde budou mít barevné outfity společně s klasickými a nestárnoucími barvami, které nikdy neomrzí. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte různé barevné varianty, ve kterých zazáříte. Jaké nás v redakci Vildo nejvíce zaujaly? Pojďme se na to podívat.

 

 

                                                                                                                                                                                  zdroj: freepik.com  

 

Saka hrající barvami

Černé sako se společenskými kalhotami je módní nesmrtelnou stálicí. Letos se ale na podzim budou nosit zářivé barvy a platí to i pro saka a kalhoty. Barvy dodávají společenskému oděvu šmrnc ležérnosti a originality. Nejvíc trendy barvy letošní podzimu jsou zelená v odstínu guacamole, ocelová modrá nebo sytě růžová či oranžová. 

 

Vildo tip:

 

Hřejivý rolák

Další zástupce podzimní módy, do kterého se vyplatí investovat. Bude se vám hodit do práce, ale užít ho můžete i na podzimní procházky. Pro zimomřivé doporučujeme volit roláky alespoň s 50% podílem přírodních vláken (vlna, kašmír, alpaka). U těchto materiálů je sice nutné počítat s nepatrně náročnější údržbou, slibují ale vyšší hřejivost materiálu.

 

Vildo tip:

 

Barevné kabáty pro rozjasnění ulic

Výrazné barvy budou fungovat nejen pro zmíněné sako, ale i v případě delších kabátů. Jakmile si vyberete kabát v jakémkoliv odstínu žluté, půjdete s módními podzimními trendy. Aby vám v chladnějších dnech nebyla zima, doplňte je roláky v hnědých, či krémových odstínech nebo naopak kontrastním černým svetrem.

 

Vildo tip:

 

Kozačky nikdy neomrzí

Černé kozačky jsou stále nejoblíbenější. Letošnímu podzimu ale budou vládnout kozačky a boty v krémových odstínech. Efektně budou vypadat v kontrastu s outfitem v černé barvě a stejně tak s neutrálními barvami, které by měly tvořit základ vašeho podzimního šatníku.

 

Vildo tip:

 

Dáváte přednost nadčasovým outfitům, které nijak neovlivní trendy, nebo jdete s dobou? A co je vaším nejoblíbenějším kouskem podzimního šatníku? Podělte se s námi v komentářích. 

 

Sdílej článek