Přidáno 17.3.2021

Dámské sandále do města i do přírody

 

Hledáte pohodlnou letní obuv, se kterou zvládnete letní výšlap nebo naopak jen stylovou záležitost k letním šatům? Pokud také vás straší rozmanitá nabídka prodejců a ani po hodině prohlížení stovek kusů si nejste svým výběrem jistá, nezoufejte. Přinášíme vám skvělé tipy pro výběr letní obuvi pro každou příležitost.

 

                                                                                                                                                                                            zdroj: freepik.com

 

Sandále pro aktivní ženy

 

Pokud si také nedokážete představit léto bez procházek přírodou, výšlapů na hory nebo dalších outdoor aktivit, jsou pro vás sportovní sandále ideální a vlastně jedinou možnou volbou. Ovšem také v této sféře letní obuvi nabídka nikterak neuvadá a vás může zaskočit jejich široký výběr. 

 

Jak tedy vybrat sandále, ve kterých snadno vystoupáte na nedaleké vrcholy a nebudete je již v půlce kopce proklínat?  V prvé řadě je potřeba se zaměřit na jejich komfortní stélku a pohodlnou, ale přesto pevnou podrážku, přes kterou neucítíte každý kamínek a zároveň vám zajistí dostatečnou stabilitu i v náročnějším či kluzkém terénu. 

 

Další důležitou vlastností je samotné upínání sandálů. Ideální volbou jsou sandále s nastavitelnými popruhy například se suchým zipem, které jsou navíc doplněny o gumové části. Bota se tak perfektně přizpůsobí vašemu nártu a kotníku, nebude vás tlačit a oproti často používaným kovovým sponám má velmi praktickou výhodu - zapínání je mnohem příjemnější na dotek a nehrozí zde poškození přezek vlivem vlhkosti. 

 

Vildo tip:

 

 

Dámské sandále do města

 

Máte v plánu pořídit si spíše stylové dámské sandále, které budou skvělým doplňkem vašeho letního outfitu? Rozhodně sáhněte po klasických městských sandálech. Vybrat si můžete sandále s rovnou nízkou podrážkou, stejně tak můžete v nabídkách prodejců najít dámské sandále s nízkým či vyšším podpatkem nebo oblíbenou platformou. Při výběru se samozřejmě opět zaměřte na jejich celkovou kvalitu a dejte přednost ověřeným značkám. Pak už si stačí vybrat pouze barvu či design, který bude odpovídat vašemu stylu i představám. 

 

 

Sdílej článek