Přidáno 15.2.2022

Tenisky pro volný čas i sportovní aktivity

 

Znáte využívanější obuv, než jsou klasické tenisky? Svou historii započaly v továrně na výrobu pneumatik již v roce 1918, kdy Marquis Mills Converse vyrobil pro basketbalistu Chucka Taylora první sportovní boty s podrážkou z vulkanizované gumy. Následovali jej bratři Dasslerovi, kteří se zase zabývali výrobou lehké běžecké obuvi a následně založili značky Adidas a Puma. Trh později rozšířila také značka Vans, která začal ve slunné Kalifornii vyrábět dnes již dobře známě skate tenisky. V mezičase samozřejmě vznikla celá řada dalších proslulých značek, které v poslední době doplnili také novější brandy. Jak tedy ze záplavy produktů vybrat pánské tenisky, které vám padnou?

 

                                                                                                                                                                                             zdroj: pexels.com

 

Jak si vybrat tenisky?

 

Určitě vám nemusíme připomínat, ať si při nákupu dáváte pozor na správnou velikost a zejména délku stélky. Velikostní označení se totiž může značku od značky mírně lišit. Pokud vybíráte pánské tenisky, určitě bude v první řadě důležité si říci, k jakým aktivitám je budete nejčastěji používat. V nabídkách prodejců totiž můžete najít stylové městské tenisky, které skvěle doplní váš outlet, ale také funkční sportovní tenisky, které se různě liší v závislosti na aktivitě, k níž jsou určeny. Zakoupit tak tedy kromě univerzálních sportovních bot můžete přímo běžecké tenisky s velmi nízkou hmotností, indoor či sálové tenisky pro halové aktivity.

 

Vildo tip:

 

 

Kvalitní materiál a inovativní technologie

 

Při výběru tenisek budete mít největší jistotu, pokud se zaměříte na proslulé sportovní značky. Ty ručí nejen za kvalitu použitých materiálů a precizní zpracování, ale neustále investují nemalé finanční prostředky do vývoje nových technologií, které z klasických tenisek udělají zkrátka dokonalého parťáka pro všechny vaše volnočasové aktivity.

 

 

Sdílej článek