Přidáno 1.7.2022

Vyberte si plavky podle typu postavy

 

Každá z nás jistě moc dobře ví, že z výběru ideálních plavek se může během několika minut stát zlý sen. Pokud patříte mezi šťastné dámy či slečny, které oplývají dokonalou postavou, máte vyhráno. Většina plavek vám pak zkrátka padne stejně skvěle, jako na obrázku. Většina z nás má ovšem s výběrem plavek, které nám sednou a zakryjí nepatřičná deka či kila navíc, mnohem větší problém.

 

                                                                                                                                                                                             zdroj: freepik.com

 

Jak vybrat plavky podle postavy?

 

Již v úvodu jsme naznačili, že dokonalou postavu má zkrátka jen velice málo z nás. Většina žen se zkrátka ideálními proporcemi chlubit nemůže, což ovšem neznamená, že bychom svou postavou nemohly zaujmout nebo měly schovávat. Právě naopak - podle své postavy si můžete podle pár tipů vybrat ideální dámské plavky, které podtrhnou vaše přednosti a lehce skryjí nedokonalosti.

 

Pokud trpíte na širší boky, jednoznačně se zaměřte na jednotnou a ideálně tmavší barvu spodního dílu - a to i v případě jednodílné varianty.  Na horním díle se pak zase můžete vyřádit. Stejným způsobem postupujte v případě, že disponujete naopak silnější vrchní částí těla. Opět odveďte pozornost nenápadným vrškem a u toho spodního můžete zvolit nápadné a barevné vzory. Patříte-li mezi ty šťastné, které se mohou chlubit stejnými proporcemi v horní i spodní polovině těla, určitě zvolte stejně barevné či vzorované části bikin, v opačném případě byste tuto výhodu mohly rychle ztratit. Pokud chcete zase schovat bříško, jsou pro vás skvělou variantou jednodílné plavky, které dokážou schovat většinu nedokonalostí, zvolit můžete také tankini s nátělníčkem nebo bikiny jejíž spodní díl nabízí zvýšený pas.

Vildo tip:

 

 

Praktická stránka věci

 

Vybrat si dámské bikini či plavky, ve kterých se budete dobře cítit, zkrátka není snadná věc. Nenechte se však unést pouze jejich vzhledem. Dámské plavky by měly určitě vydržet déle než jednu sezónu. Doporučujeme tedy vybírat plavky z kvalitních materiálů a pouze od ověřených značek, které za svou kvalitu ručí. 

A pokud nemají plavky sloužit jen jako opalovačky, bude dobré se zaměřit také na jejich praktičnost. Zejména, pokud se chystáte oddávat letním sportům, zvolte raději modely, které se k dané aktivitě hodí. Věčné zavazování šňůrek nebo upravování vrchního dílu po každém skoku do vody vám totiž může letní zábavu rychle znepříjemnit.

 

 

Sdílej článek