Přidáno 11.11.2020

Vyberte si vhodné polo tričko

 

V módním světě se trendy mění každou chvíli. Většinou se na začátku sezóny určí barvy roku a ty pak ovlivňují nejen módní průmysl. Z barev pak vycházejí i střihy oděvů a volí se správné doplňky. Už jsme zažili mnoho proměn. To, co bylo v jeden rok nezapomenutelným kouskem v šatníku je o dva roky později naprosté faux pas. Takže se nosili zvonové kalhoty, vrstvilo do několika trik, zdvojovali opasky, ztrojnásobovali oděvy na maxi šaty a třeba i tahali kalhoty proklatě nízko. 

 

                                                                                                                                                                                            zdroj: freepik.com

 

Oděvem můžete dát najevo své názory

 

Svůj styl si drží i jednotlivé typy lidí a skupin. Na první pohled většinou poznáte oblíbence rockového žánru v muzice a sportovce tělem i duší. Tyto zvyklosti jako černá barva anebo hlavně v duchu pohodlnosti se drží po mnoho let. Někdy po celé generace.

Jsou však kousky oblečení, které jsou tzv. stálicemi anebo si již delší čas drží své místo na světě. Za něco podobného by se dalo považovat i polo tričko. Jde o tričko specifického střihu s krátkými rukávy a límečkem. Jak již název vypovídá, původně byl určen pro hráče pola. Díky elegantnímu vzhledu však brzy přešlo i do běžného života. A dnes je oblíbené muži ale i ženami. Jsou však zásady, které je třeba dodržet, aby i vám slušelo. Stačí trochu vybočit a budete vypadat jako klaun.

 

Vildo tip:

 

 

Zásady nošení polo trička

 

1.     Velikost – Zrovna u trička s límečkem je velmi důležitá, aby byla zvolena správně. Musí padnout tak akorát. Ano, nelehký úkol. Je nežádoucí, aby příliš obepínalo i na majitele vlálo. Ani jedno nepotrhne krásu střihu.

 

2.     Límeček a knoflíky – Ty tam jsou doby drsného vzhledu zvednutého límce. Dnes budete působit spíše neupraveně než jako mistr v oboru.  Totéž platí o knoflících. V ideálním případě je ponechte zapnuté, v tom horším je povoleno, rozepnout jenom jeden. 

 

3.     Vzory a barvy – Zde volte jednoduchost. Nesnažte se o výrazné barvy, ani křiklavé vzory. Umírněná neutrální látka je trefou do černého. Pokud si vzor odpustit nemůžete, vyberte aspoň jemný a drobný. Jen tak budete vypadat sebevědomě a uvědoměle. 

 

 

Polo tričko se hodí pro všechny milovníky vkusné elegantní módy, která je zároveň pohodlná. Občas si také nemusíte být jisti mírou formálnosti daného programu, na který se chystáte. Pak se nemusíte obávat nedodržení dress codu. Polo triko je zkrátka vhodné jak pro volný čas, tak i pro pracovní schůzky. 

 

 

Sdílej článek